Uzunçarşı Diş Polikliniği

Hakkımızda


1969 yılında Adapazarı Merkezde doğdu. İlkokulu Arabacı alanı mahallesi Hakkı Demir İlkokulunda okuyup 1981 yılında mezun oldu. Orta öğretimini Adapazarı İmam Hatip Lisesinde okudu.1984 yılında o zamanki adı Türkiye Devlet Demiryolları Çırak Okulunun imtihanlarını kazanıp yatılı olarak iki yıl çırak okulunda okudu.1986 yılında çırak okulundan elektrik teknikeri olarak mezun oldu. Aynı yıl Türkiye Devlet Demir Yolları Adapazarı Vagon Fabrikasına elektrikçi olarak girdi. Vagon fabrikasında üç buçuk yıl elektrikçi olarak çalıştı.1987 yılında dışarıdan lise bitirme imtihanlarına girerek aynı yıl içinde Adapazarı Ali Dilmen Lisesinden mezun oldu.1988 yılında üniversite imtihanlarına girerek Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesini kazandı. Aynı yıl Adapazarı vagon fabrikasındaki görevinden diş hekimliği tahsiline başlamak için ayrıldı. Atatürk üniversitesi diş hekimliğinde bir yıl okudu. Aynı yıl bölüm birincisi olarak İstanbul üniversitesi Çapa diş hekimliği fakültesine yatay geçiş yapmaya hak kazandı.1993 Yılında çapa diş hekimliği fakültesini bölüm dördüncüsü olarak bitirdi.

1993 Temmuzunda mezun olduktan sonra nisan ayına kadar on ay Adapazarı merkezde Arkadaşı Diş Hekimi Erdinç İşçilerin muayenehanesinde serbest diş hekimliği yaptı.1994 yılı Vatani görevini yapmak üzere Samsun Sahra Sıhhiye Okuluna gitti. Sahra sıhhiyeye okulunda iki aylık eğitimde dereceye girerek kura çekmeden askerliğini Adapazarı merkez tümeninde diş hekimi Asteğmen olarak yapmaya hak kazandı. Vatani görevini Adapazarı’nda yaparken ilk muayenehanesini Adapazarı Merkez Karaağaç Caddesi Ocak iş merkezinde Nisan 1995 te açtı.

1995 Eylül ayında beş diş hekimi arkadaşı, (Mustafa Yetim – Mehmet Şen – İbrahim Nalbant- Haluk Doğru – İsmail Ocak) ile Özel Adadental Diş Laboratuarını kurdu.

1996 Haziranında diş hekimi Ebru Yetim ile evlendi. Bu evlilikten 2001 de Enes berk Yetim 2006 da Bilal Mert Yetim dünyaya geldi. 1995 Nisan ayında açtığı Karaağaç muayenehanesini sekiz sene sonra kapatarak Unkapanı Meydanı kökçü iş merkezindeki yeni muayenehanesine 2002 Aralıkta taşındı.
2006 Mayıs ayında Unkapanı muayenehanesini kapatarak Panomer görüntüleme merkezine devretmiştir ve Uzunçarşı Diş Polikliniğini hizmete açmıştır. Halen Uzunçarşı Diş Polikliniğinde meslek hayatını eşi diş hekimi Ebru Yetim ile beraber sürdürmektedir.